AJAX Systems Inc. je progresívne rastúca spoločnosť ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou elektronických zabezpečovacích systémov pod značkou AJAX.

Spoločnosť bola založená v roku 2011. Oficiálne sídlo spoločnosti je v USA v státe Massachusetts. Vývoj, výroba a centrála pro Európu je v hlavnom meste Ukrajiny Kyjeve.

V súčasnej dobe spoločnosť zamestnáva viac ako 300 zamestnancov a má obchodne zastúpenie vo viac ako 70 krajinách sveta..

AJAX sa pravidelne zúčastňuje na medzinárodných veľtrhoch a výstavách zamarených na bezpečnosť. Od roku 2016 získal AJAX radu prestížnych ocenení a stal sa najviac oceňovaným bezdrôtovým zabezpečovacím systémom v Európe.

AJAX patrí medzi novú generáciu zabezpečenia v oblasti elektronických zabezpečovacích systémov. Jedná sa o sofistikovaný a modulárny systém s možností nadstavby alebo integrácie do dnes už veľmi populárneho trendu chytrej domácnosti.

Zabezpečovací systém Ajax umožňuje vďaka pokročilým funkciám a širokej ponuky snímačov účinne ochráni Vaše zdravie i majetok pred vlámaním, požiarom, únikom oxidu uhoľnatého alebo vody.

AJAX sa ovláda aj vzdialene prostredníctvom mobilnej aplikácie pre operačný systémy Android a iOS

 

JABLOTRON je medzinárodná technologická spoločnosť s vlastným vývojom, výrobou a tradíciou siahajúcou až do roku 1990. Nové nápady rýchlo menia na fungujúce produkty. Ich systémy na zabezpečenie a ovládanie domácnosti uľahčujú životy miliónom ľudí po celom svete

Výrobky JABLOTRON (bezdrôtové zabezpečovacie systémy, GSM komunikačné a signalizačné zariadenia, ústredne EZS, snímače pohybu, detektory plynu, dymu, autoalarmy, imobilizéry, ...) si získali na Slovensku značnú obľubu pre svoju kvalitu, široké použitie. Na výrobky JABLOTRON je minimálne 24-mesačná záruka a každý zákazník má právo na bezplatný mimozáručný servisný zákrok na týchto výrobkoch. Všetky výrobky spĺňajú predpisy EÚ a sú na vystavené platné vyhlásenia o zhode.

 

Firma PARADOX SECURITY SYSTEMS sídli neďaleko Montrealu v kanadskej provincii Quebec. Vyrába systémy na ochranu objektov proti vlámaniu. Stala sa svetoznámou svojím dôrazom na uplatňovanie najnovších poznatkov a technológií. Systémy PARADOX sú exportované do takmer 100 krajín sveta.